"Sizden Gelen Teşekür Mektupları "

Ülkem Koçak

İstanbul/ Avcılar
21/09/2005Yaklaşık 4 yıldır iki türlü baş ağrısı çekmekteyim. Üsküdar da özel bir hastanede yaptırdığım muayene ve tomografi sonuçlarında herhangi bir bulguya rastlanmadı. Ama yinede ağrılarım zaman içinde, son iki aya kadar devam etti. Birinci tür baş ağrısı hafif ama gün boyu süren, ikinci tür baş ağrısı dünyayla bağlantıyı kestiren migren...migren ağrısı geldiğinde mutlaka sessiz, karanlık bir odada başımı tülbentle iyice sıkarak geçirmeye çalışırdım. Avcılar Belediye Başkanlığında çalışmaktayım. Yine böyle bir ağrıda izin almak yerine ödünç aldığım OREYA manyetik baş bantını denemek istedim. Kullandığım yaklaşık 3 veya 4 saatin sonunda ağrım tamamen ilaçsız ve istirahatsiz geçti Sonuç benim için mükemmel. O günden beri baş ağrısı çekmiyorum...Aldım...çünkü OREYA manyetik baş bantına sahip olmak bana güven veriyor. Kolay taşınabilir olmasıda, çok rahat... en önemlisi ilaçsız başarı sağlaması...çok ama çok memnununum. OREYA Grubuna, emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.....

Ersin PEKSÖZ
Yaş 45
İstanbul/ Türkiye
21/09/2005Ben özel bir şirketin mali işler müdürlüğünü yapmaktayım ve senelerden beri ( 15 yıl ) miğrene bağlı baş ağrısı çekmekte idim.Bu ağrıyı çekenler bilir ağrı bir başladımı insanı intihar ettirecek durumlara bile getiriyor,çünki hiç bir ilaç kafi gelmiyor.Bundan kurtulmak için hangi doktora ve hangi hastaneye gittiysem,hemen hemen hepsi aynı ilaçları veriyor (uyuşturucu ve sakinleştirici )ve hepsinin önerisi aynı stres yapmayın,açık havada dolaşın ,yemeklerinize dikkat edin.Ortak bir arkadaşımızın vasıtası ile tanıştığımız Sayın Sabetay ÖZPAPU (oreya firması )ile tanıştıkve dost olduk.Birgün kendisine bu miğren ağrılarımdanbahsederken kendisinin böyle birşey üzerinde çalışıp ürettiği bir ürün olduğunu ve bunu denememi ve sonuçlarını kendisine iletmemi söyledi.Baştan pek inandırıcı gelmemesine rağmen baş bantını taktım.İlk takdığımda yarım saate yakın bir süre sonra ağrının kesildiğini farkettim.Daha sonra kısa aralıklarla gelen ağrılar azalmaya başladı ve bir süre sonra (1 ay kadar )ağrılar gelmemeye başladı .Çok nadirde olsa bazen ağrı başlamak üzere olduğunu hissettiğimde bantı takdığımda ağrı başlamadan bitiyor.Beni bu illetten kurtaran Sayın Sabetay ÖZPAPU ( OREYA ) ' a böyle bir teşekkür mektubu yazma borcum olduğunu düşünerek TEŞEKKÜR ETMEK istedim.

Helen Raiz
Age 35
Melbourne, Australia
10/01/2006Uzun yıllar boyunca benim için, işe gitmemi engelleyen, düzenli yaşamamı engelleyen şiddetli adet dönemi ağrıları yaşadım. Bu dönemlerimin en az iki gününü uzanarak ve günlük rutinlerimden uzak kalarak şiddetli, ağrılar çekerek yaşardım.
Tüm ağrı kesicileri denedim, akupunktur tedavisine baş vurdum  ve araştırma tedavisine katılarak sorunun ne olduğunu anlamaya çalıştım. Hiçbir yöntem sonuç vermedi ve işe yaramadı. Oreya ürünü ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Dönemimin ilk  günündeydim ve sadece bir çamaşırım vardı, ürünü kullanım şekline uygun şekilde denedim ve yarım saat sonra ağrının hafiflediğini ve nihayet o gece 22 sene sonunda regli dönemimin ilk gününde rahat bir uyku uyuyabildim. Ertesi gün sadece bir adet çamaşırım olduğu için ağrım tekrar başladı çünkü ürünü yıkayıp kuruması için asmıştım. Kuruduktan sonra yine giyindiğimde ağrım azaldı ve arkadaşıma bir mesajla ürüne ulaşabilmek için kiminle ilişkiye girmem gerektiğini sordum . Şu an iki adet çamaşıra sahibim ve hayatımın Oreya olmadan nasıl olduğunu tahmin bile edemiyorum.

For years I was experiencing strong menstrual pain which for me meant that I was unable to go to work or function properly, I would need to lie down for at least two days out of every cycle in extreme pain which was debilitating. I had tried every medication for pain relief available and even had acupuncture and exploratory surgery in order to find out why I was in so much pain. Nothing worked or helped. I was introduced to the Oreya product by a close friend who suggested that I try it and see if it helps me. I was in the first day of my cycle and had one panty. I put them on following the instructions on the leaflet and within about half an hour I felt like the pain I was in was subsiding and manageable. That night was the first night in 22 years that I was able to a proper night of sleep on the first day of my cycle. The next day when I was unable to wear the panties again as I only had one pair I was in excruciating pain again. I hand washed the panties and hung them to dry. When I put them back on it wasn’t long before the pain was relived. I sent my friend a text message to ask her to who I needed to sleep with in order to get another pair. All jokes aside I now have two pairs and could not imagine life without Oreya. Thank you Oreya!!!

(Age 15)
Woodcliff Lake, New Jersey, USA
January 12, 2005

 

Selam,

Ben Jersey'den Lauren. Son adet dönemimde kullandığım çeşitli ağrı kesicilerin ağrımı sadece bir iki saat dindirdiğini ve yine başladıklarını fark ettim. Ve bunun üzerine bana tanıtım numunesi olarak verilen Oreya Manyetik külotlardan birini denemeye karar verdim. Dürüst olmak gerekirse epey işe yaradı. Günde 5-10 tane ağrı kesici içmektense sadece ürününüzü giyiniyorum ve günüme devam etmek çok daha kolay. Farkına verdiğim, ürününüzün sadece ağrıyı azaltıcı etkisinin değil aynı zamanda sinirlerimi de yatıştırıcı etkide olması oldu. İlk deneme nedenim adet dönemlerim üzerindeki etkisini görmekti fakat sonra ikinci deneyişim herhangi bir değişiklik olup olmamayışını anlamaktı. Sonuç olarak sinirlerimin yatıştığını ve sinirsel gel gitlerden uzak kalabildiğimi normal zamanlardaki gibi soğuk kanlı kalabildiğimi gördüm. Daha tatminkar bir yaşantı sürdürebilmek için ürününüzü kullanmaya kesinlikle devam edeceğim Teşekkürler Oreya Lauren S.
(Age 15) Woodcliff Lake, New Jersey, USA January 12, 2005

Hey!

I'm Lauren from New Jersey. Recently I was menstruating and I knew that taking medication such as Advil, Midol and Motrin will only ease the pain away for a few hours or so. Instead I decided to try on the Oreya Magnetic Panties that were given to me as a sample to try. With all honestly, they helped a lot. It was much easier just slipping them on and lying down, then taking 5-10 pills a day to relive the pain.
What I came to realize was that these panties are not only useful to me for menstruating needs, but also mood swings and attitude. The first time I tried them was because I was menstruating. The 2nd time I was just wondering to see if anything would happen; and it did. It relaxed my nerves and kept me clam unlike other times when I catch mood swings and don't like to be bothered. I will definitely keep using these panties for more satisfaction. Thank you Oreya

Yevheniya K.
River Edge,
NJ September
15, 2005

 

Sevgili Oreya Terapi ürünleri;

Sizlere hayatımı epey kolaylaştırdığınız için teşekkür etmek istedim. Adet dönemlerimde sürekli yorgun oluyor işe gidemiyor hiçbir şey yapmak istemiyor kimseyi görmek istemiyordum. Ürününüzü kullandığımdan beri adet ağrılarımdan arınmış sinirsel olarak çok daha olumlu güçlü ve mutlu hissediyorum.
Sevgiler Yevheniya K.

Dear Oreya Therapeutic Products,

I wanted to thank you for altering my life a little bit.
During the days of my menstrual cycle, I felt very tired, I could not go to work, and I did not want to do anything or see anyone. Ever since I purchased Oreya magnetic panties, I feel relief from pain. I also feel a whole lot better, stronger and happier during my menstrual cycle, Sincerely, Yevheniya K

D.K
Yeşilköy
İSTANBUL
01.11.2005

 

Hayatım değişti.. Ben 25 yaşında genç bir bayanım.14 yaşımdan beri adet olmaktayım fakat 11 senedir her ay bu bir haftalık periyotlarım tam bir kabus gibi geçmekteydi.Bu dönemlerimde yaşadığım ağrılar ve stres yüzünden tüm çevreme zarar veriyor çevremden,işimden ve sosyal tüm hayatımdan kopuyordum.Sıcak su torbaları,farklı alternatifler sadece en fazla birer saatlik çözümler oluyordu.Fakat bir gün iş arkadaşımın bana hediye ettiği ürünü uzun süredir her adet döneminde kullanıyorum ve aslında size teşekkür etmek için yazdığım bu mailde duygularımı ifade etmem imkansız.
Sayenizde tüm hayatım değişti.Değil stres artık hiçbir ağrı hissetmiyorum ve adet dönemlerimin diger günlerden hiçbir farkı kalmadı.İşime,tüm çevreme karşı bu dönemlerimde daha sakin daha yapıcıyım artık. Sizlere sonsuz teşekkür ederim umarım benim gibi bir çok genç kız ürününüzü kullanır ve etkilerini anlar.

E.A

GAZİANTEP
01.10.2006

 

Bugüne kadar adet sancılarıma hiçbir şekilde çözüm bulamamıştım.Bu manyetik
iç çamaşırı sayesinde ağrıdan eser kalmadı.Yaklaşık 10 yıldır yaşadığım
stres sona erdi.Çok teşekkür ederim.

Ahmet İNANCI
Cennet İSTANBUL
10.11.2006

Oreya Firmasına teşekür ve saygılarımla!
Migren Ağrıları için Üretmiş Olduğunuz Baş Bandını Kullandım ve çok memnun kaldım. Daha önce duymuş fakat buna pek inanmamıştım. Kullandıktan sonra çok faydasını gördüm. Migren ağrısı çekenlere tavsiye ederim.
Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

Aykut ve Mustafa KAYA
avcılar istanbul
08/12/2006

Oreya Firmasına , teşekürler...

Daha önce sizin manyetik ürünlerinizi biliyorduk kardeşim ve ben. bu ürünün pek işe yarayacağına inanmıyorduk. Taaki bir vesile ile kullanana kadar. Biz uzun bir dönemdir şiddetli bel ağrısı çekiyorduk. Fakat herhangi bir tedavi yöntemi pek işe yaramadı. Bizde son bir çare olarak belki işe yarar diyerekten bel kemerini kullandık. İlk dönemlerde bu bir işe yaramaz dediğimiz ürün bizi utandırdı ve gerçektende bel ağrımızı 3 saat içinde geçirdi. bundan önceleri günlerce yatakta geçirdiğim zamana acıyorum . Şu anda sanki bu ağrıları hiç çekmemişiz gibi sağlıklı günler yaşıyoruz.OREYA ailesine teşekkür ederiz.

Z.E.

22/12/2006

Ürününüzü yaklaşık dört ay önce satın aldım.Uzun yıllardır migren ağrısı çekmekteydim.   Bu anne tarafımdan gelen genetik bir problemdi.Hayatımı olumsuz yönde etkiliyordu. Bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım ürününüzle. Başımın ağrıyacağını hissedip hemen önlem olarak bandı taktığımda migren ağrımın başlamadığını gördüm. Yine orta şiddetli ağrılarda otuz dakika ila bir saat arasında baş ağrım azaldığı ve yok oldu. Belirttiğim durumlarda hiçbir ilaç ya da ağrı kesici kullanmadım. Ancak çok şiddetli olan ağrılarımda ürününüz yukarıda bahsettiğim durumlarda olduğu gibi ağrımı yoketmedi ancak şiddetini azalttığını söyleyebilirim. Bunlarla bereber ürünü kullanmaya başladıktan sonra migren ağrılarım seyreldi. Eskiden haftada biri çok şiddetli olmak üzere bir-iki kez yaşadığım başağrısı şikayetim çok azaldı. Bu bile teşekküre değer. Ürünle ilgili ilk irtibat kurduğumuzda ve daha sonra bizzat arayarak göstermiş olduğunuz ilgi için de teşekkür ederim.

Mehmet HOCAOGLU

23/12/2006

Sayın Yetkili;
 
bir hafta once OREYA dizlik aldim ve cok memnunum,
son donemde dizlerimdeki agrilardan yurumekte gucluk cekiyordum.
Oreya dizlik kullanmaya basladigimdan beri dizimdeki agrilar azaldi.
Ozellikle merdiven inip cikarken yasadigim sikintilar, ani hareketlerdeki agrilar cok azaldi.
Urununuzden cok memnun kaldim. Herkese de tavsiye ederim.
 
Bu basarili calismalarinizin devamini dilerim.

Çiğdem İNANCI

04/02/2007

Ürününüzü 3 aydır kullanıyorum.Ürünü kullanmadan önce haftada 2 kez
şiddetli baş ağrılarım oluyordu ama şimdi ayda bir hafif bir ağrı
oluyor.tamamen geçiceğine inanıyorum.çok memnunum,teşekkür ediyorum,herkese
tavsiye ediyorum,denemekte fayda var.başarılar...

M M

Antalya

24/02/2007

Ben 29 yaşındayım ve yıllardır adet sancısı yüzünden kullanmadığım ilaç ve
başvurmadığım yöntem kalmamıştı ta ki bu ürünü tesadüfen bulana kadar..Öyle
ki adet olduğum günler, özellikle ilk 3 gün kesinlikle yerimden
kalkamazdım,sinirli ve çok gergin olurdum,normal yaşantıma devam edemezdim.
Şuan çalışmıyorum ama çalıştığım dönemlerde sürekli adet dönemlerimde,iş
yerimden izin alır,alamadığım zaman da çok zor anlar geçirirdim.Bu ürünü
kullanmaya başladıktan sonra ağrılarım o kadar azaldı ki,dışarı
çıkabildim,yürüyebildim,oturabildim,normal yaşantıma devam ettim,sanki
herhangi bir gün gibi...Ve bu ürünün,sadece ağrılarımı geçirmekle
kalmadığını o dönemlerde beni sakinleştirdiğini,gerginliğimi azalttığını
farkettim.Gerçekten çok memnun kaldım.
Biz kadınları böyle bir dertten kurtardığı için emeği geçen herkese
Teşekkürler...

Havva Ceyhan

İstanbul

31/05/2007

Üretmiş oldugunuz oreya baş bandı ile baş arğrıarından tamamen kurtuldum. Alternatif tıpda, çok araştırmalarım oldu ancak en etkili çare olarak bu baş bandınızı internette gezerken sitenizi buldum. Şu anda kullanıyorum ve artık hiç bir yöntem kullanmayıyorum. Özelliklede ilaç kullanmayarak derdime çare buldugum için oreya ya teşekür ederim.

A İ

İstanbul

24/02/2007

Ürününüzü kullandım ve çok memnun kadım. o mühtescen günlerde stres ve sancıyla geçerken artık okadarda stres ve sancı yaşamıyorum hatta hiç yaşamadığım dönemlerde oluyor desem doğrudur. Oreyaya çok teşekürler

Yüksel Bektaş

İstanbul

18/07/2007

sayın yetkili ürününüz bel bandını internette rastladım ben bel rahatsızlığı çeken bi kişiyim ve bi türlü ağrılarımdan kurtulamayıp ameliyat olmaya karar vermiştim.ameliyat öncesi ürününüz bel kemerini denemek istedim şükür bugün hiç bir ağrı çekmiyorum. oreya ailesine ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
saygılarımla

YENİ KARAMÜRSEL MAĞAZASI

ERZURUM

26/07/2007

BÖYLE GÜZEL ÜRÜNLER ÇIKARDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. MİGRENDEN BENİ VE BİR KAÇ DOSTUMU KURTARDINIZ. ARTIK HASTANELERE VE ACİL SERVİSLERİNDE İĞNE VURULMAKTAN İLAÇ İÇMEKTEN  KURTULDUK. AYRICA İKİ ARKADAŞIMIZDA ADET SANCILARINDAN OREYA SAYESİNDE KURTULDU. ARTIK BU SANCI VE AĞRILAR NE ÇALIŞMAMIZI ENGELLİYOR NEDE ZAMANIMIZI  ALIYOR  TEKRAR TEKRAR ÇOOOOOOOOK  TEŞEKKÜRLER OREYA

ERZURUM YKM YENİ KARAMÜRSEL MAĞAZASI  VE ÇALIŞANLARI...

Y.M.A
KIRDJALI
Vali Yardımcısı.
BULGARİSTAN
09/08/2007

Turkiye ziyaretimde ürününüz bel kemerini bir arkadaşım vasıtası ile satın aldım. Yıllardır yoğun bir tempo ve stresin verdiği bir bel ağrısı çekmeteydim. Fakat ürününüzü kullanmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra ağrılarımdan eserkalmadı. Merak edip sayfanızı ziyaret ettim. Burada gördüğüm teşekür mektuplarından çok etkilenerek bende birtane yazmak istedim.
 
Yapmış olduğunuz çalışmalar ve ürünler için tüm insanlık adına çok teşekür ederim

Serkan DİNÇER

TRABZON

20/08/2007

Merhaba,
İki, üç gün önce migren ağrılarım başlamış ve aralıklarla üç farklı ağrı kesici ilaç içtim, faydası olmadı,
Kriz anında inanmama rağmen sizin üretmiş olduğunuz migren bandını sipariş ettim, bugün elime ulaştı ve migren krizi tekrar başladı. O kadar şiddetliydi ki dünya ile irtibatım kesilmişti hemen migren bandınızı denedim baş ağrım kısa bir sürede azalmağa başladı ve geçti sevinççimden hemen OREYA firmasına telefon açtım, teşekkürlerimi ve memnuniyetimi bildirdim peşinden faydalı olur açısından bu teşekkür mektubunu gönderiyorum, umarım herkesin bu ağrıları geçer.

Gül TUTMLU
İSTANBUL
25/09/2007
Migren bantınızı annem için sipariş ettim.Elime çabucak ulaştı.Annem başağrıları nedeniyle yeşil reçeteli ağrı kesicilere dahi başvurmuştu. Zaman zaman azalan ama sıklıkla var olan başağrılarından bu bant sayesinde kurtuldu. Artık baş bandını çantasından ayırmıyor. Herkese tavsiye ediyorum. Oreya çoook teşekkürler.

Nevin TEKE
MUĞLA FETHİYE
29/10/2007

Sevgili OREYA çalışanları sizlere sonsuz teşekürler Manyetik baş bandınız tam bir harika kullanalı 1 ay olmasına nazaran çok etkili sonuç gösterdi. 7-8 saatte başımın ağrısı tamamen geçiyor 20 yıllık kabusum olan baş ağrısından tamamen kurtuldum. SİZDEN ALLAH RAZI OLSUN SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Kamile ARI
LALELİ
MANİSA
09/11/2007

Merhaba! 14-15 yıldır şiddetli başağrıları yaşıyordum. Ege  Üni. Tıp Fak. Uzun süre tedavi gördüm, migren teşhisi koydular. 2 yıl öncede Manisa C.B.Üni. Tıp Fak. Hastanesinde 10 gün yatarak tedavi gördüm. Küme ağrısı teşhisi koydular. Neredeyse bütün migren ilaçlarını kullandım hiçbir faydası olmadı. 3,5_4 saatlik krizleri yaşamak zorunda kaldım. Migren ve küme ağrısı hakkında çok araştırma yaptım. Nedeni bilinmiyor, tedavisinde yok. En son bu ay yaklaşık 1 ay devam eden şiddetli baş ağrısı yaşadım. Aklıma yıllarca önce annemin migren bandı kullandığı geldi. Manisa’daki bütün eczanelere sordum migren bandı yoktu. Geçen hafta sabah gazetesinde doğal mıknatıs_manyetik bantlarla ilgili bir yazı okudum. Bir pazarlama firmasında böyle bir manyetik bant olduğunu öğrendim, fiyatı 300 milyondu. Biraz araştırayım belki daha uygun fiyata bulurum dedim. İnternetten OREYA migren bandını tesadüfen buldum, fiyatı 40 milyondu. Sipariş verdim  3 gün sonrasında 07.11.2007 tarihinde elime geçti. 2 gündür bandı hiç başımdan çıkartmadım. Şifayı  ALLAH verir ilaçlar sebeptir, 2 gündür kendimi çok iyi hissediyorum. Allaha şükürler olsun baş ağrım yok. Bu bandı kullanarak çok kısa sürede iyi sonuç almış biri olarak lütfen deneyin diyorum.

Yılmaz YAMAN
TEKİRDAĞ
21/11/2007

Ben yılmaz yaman yaklaşık 4 ay önce migren bandını eşim için aldım. Çok faydasını gördüğümüz için size teşekkür etmek istedim bende birçok kişi gibi ürünü almadan önce  bu kadar faydalı olabileceğini düşünmemiştim, ama biçare denemek istedik. Şu an için bu ürünü icat eden  ve satan dan Allah razı olsun diyoruz

Serdar TAŞDEMİR
Ayazağa İST
21/11/2007

Sayenizde yıllardır çekmekte olduğumuz MIGREN ağrılarından kurtulduk. OREYA Baş bandını yaklaşık bir hafta kullandıktan sonra MİGREN İlleti sessizce hayatımızdan çekip gitti hayata yeniden bağlandık. Teşekkürler OREYA. Migren belası ile sıkıntı çekenlere OREYA Baş bandını şiddetle TAVSİYE EDERİZ

Necmi KALENDER
TUNCELİ
10/12/2007

Ben 16 senelik Silahlı Kuvvetler Mensubuyum. Eşim Yaklaşık 6 senedir Migren rahatsızlığı Çekmekte idi her türlü Tedavi gördü ancak aldığı ağrı kesici ve iğneler sadece geçici olarak fayda gösteriyordu. İnternette araştırırken oreya.com.tr yi buldum ve eleştirileri okur okumaz hemen sipariş ettim. Ürün gelir gelmez eşim Atak başlarken taktı ve 20–30 dakika içersinde ağrısını geçirdi. Şu an atakları iyice azaldı ve Oreya’dan yetkili bir kişi İle görüşmemde belli bir süre sonra bu atakların tamamen biteceğini söylendi. Sabırsızlıkla o günü bekliyoruz bunu yapan emeği geçen herkese TEŞEKÜRLER

ASUMAN YÜKSEL
İSTANBUL
04/01/2008
25 yıllık yoğun çalışma temposunun bende yarattığı bel ağrıları na çözümü oreya sayesinde buldum ağrısız ve daha dinç olmamı sağladığı için oreyaya sonsuz teşekkürler
Ahmet Gültekin
İSTANBUL
11/01/2008
Yıllardır migren ağrısı çeken bir yakınım için aldım. Her türlü tedaviyi denedi. Akupunktur, yeşil reçeteli ilaç vs. Hiç birisi faydalı olamadı. Ama bu bant faydalı oldu. Migren krizi başladığı zaman hayatı alt üst oluyordu. Şimdi sadece bu bandı takması yeterli oluyor. Teşekkürler.

HASAN HÜSEYİN CERAN

KONYA

21/01/2008

Senelerdir canımın içi karıcım migren’le mücadele içindeydi çok şiddetli ağrı geldiğinde odaların içi bile dar geliyordu. Kardeşimde aynı şikâyetlerden yakınıp duruyordu, ağrı geldiğinde hemen hastanede ağrı kesici iğneler yapmak suretiyle vücudu uyuşturup ağrıyı geçiriyorlardı yalnız modern tıpta çaresi yok diye migrene hiç bir şey yapamıyorlardı.
 
Sonunda bir gün internette araştırırken OREYA'ya rastladım. Sipariş verdim.
 
OREYA kargoyla geldiği gün canımın yine migreni tutmuştu ve hızlı bir şekilde kargonun geldiği noktaya vardım zaman geçirmeden ORAYA migren bandını canımın kafasına uyguladıktan 25 dakika sonra ağrı tamamen yok oldu OREYA’ya minnettarlığımı belirtirim
  Hakkımızda Ürünlerimiz Distribütörler İletişim  

Copyright ©2008 Oreyamagneticproducts.com